Voor onze locatie de Bonenkamp in Echteld zijn wij op zoek naar vrijwilligers die kunnen ondersteunen bij de dagbesteding. Je kunt helpen bij creatieve activiteiten, wandelen, koken, koffie/thee enz. En vooral een stukje gezelligheid is erg belangrijk. We zoeken vrijwilligers die kunnen tussen 10.00-16.00 uur voor de dinsdag en woensdag. Kun je een halve dag, dan is dat ook prima. Tijden en dag(en) zijn in onderling overleg.
Je krijgt de kans om jouw talent in te zetten voor onze cliënten. Ook ontmoet je nieuwe mensen, waardoor het voor jou een leuke en waardevolle vrijetijdsbesteding is.
Wij vragen
Samen met jou sluiten we een vrijwilligersovereenkomst af. Zo weten we allebei wat we van elkaar mogen verwachten. Uiteraard regelen wij een vrijwilligersverzekering, leuke attenties en kun je eventuele onkosten die je bij je vrijwilligerswerk maakt, declareren.
Je komt te werken op locatie de Bonenkamp in Echteld. Deze locatie is onderdeel van Zorgcentra De Betuwe. Dit is een middelgrote zorgorganisatie die gespecialiseerd is in ouderenzorg.
Frequentie
structureel
Werktijd
in overleg